Konkurs „Zdrowy styl życia – mój rozsądny wybór”

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Bursy – uczniów klas I, II i III, do wzięcia udziału w konkursie na prezentację multimedialną promującą zdrowy styl życia pt. „Zdrowy styl życia – mój rozsądny wybór”. Organizatorem jest Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy      w Starachowicach oraz Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Starachowicach. Do wygrania nagrody rzeczowe!

Przedmiotem konkursu jest przygotowanie prezentacji multimedialnej adresowanej do rówieśników, wykonanej samodzielnie na temat zdrowego stylu życia. Praca konkursowa musi być pracą własną, wcześniej nie publikowaną.

Do konkursu będzie dopuszczona praca wykonana samodzielnie w formie prezentacji multimedialnej, w wersji elektronicznej w programie Microsoft Office Power Point, którą dodatkowo można wzbogacić własnymi elementami graficznymi, hasłami, rysunkami, zdjęciami lub dźwiękiem itp.

Liczba slajdów do 25 max, w tym slajd tytułowy. Na ostatnim slajdzie prosimy o podanie źródeł i autorów wykorzystanych tekstów, zdjęć, rysunków, muzyki itp. Na konkurs zostaną wytypowane 3 najlepsze prace.

Chęć udziału należy zgłosić do 26 marca 2021 r. do Wicedyrektor Szkoły – p. Anny Sadaj – Łaszewicz.

 

 

Brak możliwości komentowania.