„Mam Talent” tylko u nas !

12 października 2016 r. po raz pierwszy w historii naszej placówki odbył się konkurs „Mam talent”. Uczestnicy występowali w dwóch kategoriach – „PIOSENKA” oraz „DZIEŁA ARTYSTYCZNE”.
Na naszej miniscenie występowało w sumie 8 artystów, w tym trio muzyczne. Repertuar muzyczny był bardzo zróżnicowany. Klaudia Rola przedstawiła 7 swoich szkiców i opowiedziała o swojej pasji. Swoim śpiewem szczególnie zachwyciła jurorów i publiczność Ania Rdzanek.
Jury w składzie : Magdalena Wolańska, Małgorzata Lasek (wychowawcy) oraz Kamila Kramarczuk i Przemysław Stawczyk (przedstawiciele Młodzieżowej Rady Bursy) mieli nie lada problemy z ocenianiem uczestników „Mam talent”, gdyż wszyscy wypadli bardzo dobrze. Doszło więc do dogrywki, która ostatecznie zdecydowała o rozstrzygnięciu konkursu.

KATEGORIA – „PIOSENKA” :
I miejsce – Anna Rdzanek
II miejsce – Karolina Fijołek
trio- Joanna Szcześniak, Weronika Kozieł i Anna Rdzanek
III miejsce – Emil Fijołek oraz Hubert Wajszczyk

KATEGORIA – „DZIEŁA ARTYSTYCZNE” :

I miejsce – Klaudia Rola

Występom naszych wychowanków kibicowali pozostali mieszkańcy placówki oraz Wicedyrektor Szkoły – Aneta Matejczuk. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni dyplomami oraz słodkimi upominkami od Pani Dyrektor oraz wychowawców.

Brak możliwości komentowania.