Podsumowanie roku szkolnego 2018/ 2019

W  Bursie odbyło się spotkanie podsumowujące rok szkolny 2018/ 2019. Uczestniczyli w nim wychowankowie i wychowawcy wraz z Wicedyrektor Szkoły Anną Sadaj – Łaszewicz.
Opiekun Młodzieżowej Rady Bursy – Dorota Dziura podziękowała wszystkim za współpracę w minionym roku szkolnym oraz złożyła życzenia udanych, a co najważniejsze – bezpiecznych wakacji. Następnie wręczone zostały pamiątkowe dyplomy i drobne upominki najbardziej zaangażowanym  w życie społeczno – kulturalne Bursy wychowankom.
Podsumowane zostały Konkurs Czystości oraz Konkurs „Fotograficzne Rozmaitości” a ich laureaci zostali nagrodzeni.

Po części oficjalnej nastąpił słodki poczęstunek, przygotowany przez wychowawców. Spotkanie przebiegało    w radosnej i miłej atmosferze, nie zabrakło rozmów o planach wakacyjnych młodzieży.
Również Wicedyrektor Szkoły – Anna Sadaj – Łaszewicz podziękowała wychowawcom i wychowankom za wspólnie spędzony rok i życzyła wszystkim zdrowych, pełnych słońca i bezpiecznie spędzonych wakacji. Całej kadrze pedagogicznej Bursy i innym pracownikom placówki przedstawicielki Młodzieżowej Rady Bursy wręczyły kwiaty wraz z podziękowaniami za opiekę.

 

 

Brak możliwości komentowania.