Święto Chłopaków

Koniec pierwszego miesiąca nauki, a tym samym koniec pierwszego miesiąca mieszkania młodzieży z Polski i Ukrainy w naszej Bursie zapisał się w historii placówki jako Święto Chłopaków. Zabawy i słodkie upominki przygotowały wychowanki i wychowawcy– Małgorzata Lasek, Magdalena Wolańska i Łukasz Woźniak- opiekun MRB.

Żeńskie grono młodzieży nagrodziło swoich kolegów pyszną pizzą, która została upieczona pod nadzorem opiekuna Młodzieżowej Rady Bursy – Łukasza Woźniaka. Było więc edukacyjnie, czyli wychowanki nauczyły się nowego przepisu na ciasto i farsz do pizzy. Było również radośnie, bo przygotowanie takiej niespodzianki dla chłopców i jej konsumpcja wywołała wiele pozytywnych emocji.

Do uśmiechu na twarzach wychowanków przyczyniły się też wychowawczynie – Magdalena Wolańska              i Małgorzata Lasek, które obdarowały swoich podopiecznych czekoladowymi wafelkami i lizakami. Chłopcy otrzymali od swoich koleżanek kolorowe baloniki z napisem Dzień Chłopaka, co z kolei było pretekstem do zabawy w odbijanie balonów.

Brak możliwości komentowania.