Święty Walenty w bursie

Dzień Świętego Walentego, patrona zakochanych to czas miłości, okazywania sympatii i rozdawania upominków najbliższym.

14 lutego w naszej bursie, w otoczeniu dekoracji z pięknych czerwonych    i różowych serc, odbyła się wieczorna impreza walentynkowa.               W programie spotkania znalazło się m. in. czytanie listów miłosnych Napoleona do Józefiny, króla Jana Sobieskiego do żony Marysieńki, Mozarta do żony oraz rysowanie Walentynki. Mieszkańcy placówki – Joanna S., Kacper J., Hubert B. i Dominik M. zostali nagrodzeni słodkim upominkiem. Następnie przy pięknej muzyce o miłości degustowaliśmy ciasteczka upieczone przez wychowawczynię Dorotę Dziurę                    i pięknie ozdobione przez podopieczną Samantę R.
Wychowawczyni Małgorzata Lasek wraz z wychowanką upiekły serca z ciasta francuskiego z dodatkiem słodkiej wisienki. Nie zabrakło również cukierków i słodkiej bezy.
Z okazji Święta Zakochanych na holu bursy pojawiła się Poczta Walentynkowa, za pomocą której podopieczni mieli sposobność przekazać sobie życzenia miłości, przyjaźni czy sympatii. Walentynkowe serduszka wręczono wszystkim na zakończenie uroczystości.
Organizatorem tego wyjątkowego wieczoru była Młodzieżowa Rada Bursy wraz z opiekunem Dorotą Dziurą. Dekoracje przygotowały i bursę ozdobiły wychowanki: Julita B., Joanna S. oraz Aleksandra F.
Życzymy wszystkim zakochanym dużo miłości i radości.

 

Brak możliwości komentowania.